تور تایلند و بانکوک

اگر می خواهید هم فرهنگی باستانی را تجربه کنید و در عین حال از یک زندگی شبانه مهیج لذت ببرید یا اگر می خواهید در جشن های بزرگ شرکت کنید و گاهی به سکوت و آرامش ساحل پناه ببرید؛ تایلند مقصد مناسبی برای شما خواهد بود. در واقع تور تایلند یکی از تورهایی است که هر سلیقه ای را راضی می کند و اجازه نمی دهد کسی با خاطر آزرده یا ناامید از سفر به خانه برگردد. هریک از شهرهای تایلند خود به تنهایی می توانند مقصدی شگفت انگیز برای گذراندن تعطیلات باشند. از بانکوک و ساموئی تا پاتایا و پوکت، هریک مقصدی خارق العاده برای مسافران تور تایلند هستند. شهرهای زیبای تایلند باعث شده اند که سالانه هزاران توریست از کشورهای مختلف از جمله ایران به تایلند سفر کنند. در حقیقت تور تایلند در ردیف تورهای پرطرفدار در کشور ما قرار دارد.

علاوه بر زیبایی های شگفت انگیز تایلند، قیمت تور تایلند نیز تاثیر بسزایی بر افزایش متقاضیان تور تایلند دارد زیرا قیمت تور تایلند نسبتاً پایین است. با این اوصاف اگر قرار هست که شما هم تعطیلات پیشرو را در خارج از ایران بگذرانید؛ بد نیست که به تور تایلند هم فکر کنید. بدین منظور لازم است که ابتدا اطلاعاتی در مورد تور تایلند کسب کنید؛ برای تحقق این امر می توانید با شهر تور همراه شوید. در ادامه ابتدا در مورد قیمت تور تایلند صحبت خواهیم کرد؛ سپس به معرفی چند مورد از صدها جاذبه گردشگری تایلند خواهیم پرداخت و در پایان با تعدادی از فستیوال های تایلند آشنا خواهیم شد.

قیمت تور تایلند

قیمت تور تایلند

قیمت تور تایلند یکی از فاکتورهای اصلی جذب توریست به این کشور است. اگر سطح امکانات رفاهی، تفریحی و جاذبه های تایلند را با کشورهای اروپایی مقایسه کنیم؛ بی درنگ اذعان خواهیم کرد که قیمت تور تایلند مناسب است. در واقع هزینه ای که بابت غذا، تفریح و بازدید از اماکن مختلف در تایلند پرداخت خواهید کرد؛ نسبت به هزینه هایی که در اکثر کشورهای توریست پذیر می پردازید؛ کمتر است؛ در نتیجه تور تایلند برای شما نسبتا ارزان تمام خواهد شد. علاوه بر هزینه غذا و تفریح، هزینه حمل و نقل در تایلند نیز کم است. بنابراین برای جابه جایی در این کشور متحمل پرداخت هزینه چندانی نخواهید شد.

از طرف دیگر قیمت پوشاک، کیف، کفش، ساعت و لوازم الکترونیکی در بانکوک بسیار مناسب است؛ به گونه ای که بانکوک را با نام بهشت خریداران می شناسند. در نتیجه برای خرید سوغاتی نیز لازم نیست حساب بانکی خود را خالی کنید. بنابراین جای تعجب ندارد که بگوییم قیمت تور تایلند پایین است. البته باز هم افراد می توانند در بین لیست تورهای تایلند جست و  و مناسبترین تور ممکن را پیدا کنند. ضمنا افراد می توانند از طریق تور لحظه آخری تایلند، هزینه سفر خود را کمتر نیز بکنند. پس به طور کلی قیمت تور تایلند مناسب است که این امر با استفاده از تور لحظه آخری تایلند یا آفر تور تایلند تکمیل نیز خواهد شد.

اما همانطور که گفتیم؛ علاوه بر قیمت تور تایلند و آفر تور تایلند، جاذبه های متعدد و متنوع تایلند نیز از عاملین اصلی کشش گردشگران به انتخاب تور تایلند هستند. در بخش بعدی مقاله تعدادی از جاذبه های گردشگری تایلند را معرفی می کنیم.

جاذبه های گردشگری تایلند

جاذبه های گردشگری تایلند

جاذبه های گردشگری تایلند شاید اصلا نیاز به معرفی نداشته باشند. این جاذبه ها به قدری شهرت دارند که سالانه نزدیک به چهل میلیون توریست را راهی تایلند می کنند. اگر بخواهیم در مورد جاذبه های تاریخی تایلند صحبت کنیم؛ قبل از هر چیزی باید به معابد خارق العاده این کشور بپردازیم.

معابد زیبای تایلند

اکثر مردم تایلند بودایی هستند و به همین دلیل حدود چهل هزار معبد در این کشور وجود دارد. هریک از این معابد متعلق به دوره ای متفاوت هستند و معماری و فرهنگ خاص زمان خود را به نمایش می گذارند. در سفر با تور تایلند بهتر است از هر معبدی که سر راهتان بود دیدن کنید اما هرگز شانس دیدن تعدادی از این معابد را از دست ندهید. یکی از معابدی که حتماً باید ببینید؛ معبد وات پوی بانکوک است که با نام معبد بودای لم داده نیز شناخته می شود.

بدون شک وات پو یکی از خیره کننده ترین معابد آسیای شرقی است. در معبد وات پو، مجسمه بودا با استفاده از طلا و در حالت دراز کشیده ساخته شده است و ۴۶ متر ارتفاع دارد. اما اگر به شمال تایلند سفر کردید؛ حتما از معبد وات فرا پت دوی سوپت دیدن کنید. برای رسیدن به این معبد باید از سیصد پله بالا بروید اما وقتی به معبد برسید و از آنجا به تماشای چشم انداز بی بدیل اطراف بنشینید؛ به یکباره تمام خستگی راه را فراموش خواهید کرد.

جاذبه های طبیعی تایلند

در کنار جاذبه های تاریخی، تایلند مملو از جاذبه های طبیعی نیز هست. وقتی صحبت از جاذبه های طبیعی تایلند می شود؛ بی درنگ سواحل رویایی تایلند به ذهن خطور می کند. در نقاط مختلف تایلند هم می توانید سواحلی آرام و بکر پیدا کنید و هم خود را در دل هیاهوی سواحل شلوغ رها کنید. جزیره گردی در تایلند هم که بخش مهمی از تور تایلند بشمار می رود. جزایر ساموئی، کو فی فی و کوفانگان از جمله جزایر خارق العاده تایلند هستند.

تحت هیچ عنوان غواصی در جزایر شگفت انگیز تایلند را از دست ندهید. ضمنا برای کشف اقیانوس ها نیز می توانید همراه با تور تایلند به ساموئی، پوکت، کرابی، سیمیلان، کو فی فی و کو لایپ سفر کنید.

موزه های تایلند

مواظب باشید که جاذبه های تاریخی و طبیعی تایلند، شما را از جاذبه های مدرن این کشور غافل نکنند. تایلند دارای موزه های متنوعی است که می توانند شما را ساعت ها سرگرم کنند بدون اینکه احساس خستگی کنید. موزه های تایلند کمی متفاوت از موزه هایی هستند که تصور می کنید. تایلند دارای موزه های عجیب و غریب، گاه ترسناک و گاه شاد و کودکانه است. در بین صدهای موزه جذاب تایلند می توانیم به موزه شاد خرس های عروسکی، موزه عجیب و غریب وایلی و موزه ترسناک آناتومی بدن انسان اشاره کنیم.

علاوه بر جاذبه های تاریخی، مدرن و طبیعی تایلند، فستیوال های تایلند نیز شهرت جهانی دارند که شرکت در این فستیوال ها بسیار جذاب و خاطره انگیز است. در ادامه با چند مورد از فستیوال های معروف تایلند آشنا می شویم.

فستیوال های تایلند

فستیوال های تایلند

اگر قرار هست که با تور تایلند سفر کنید؛ قبل از سفر حتما چک کنید که در تاریخ موردنظر چه فستیوالی در تایلند برگزار خواهد شد. یکی از فستیوال های معروف تایلند، فستیوال گل است که در فوریه در چیانگ مای برگزار می شود. در فستیوال گل چیانگ مای می توانید انواع گل های شکوفه کرده را تماشا کنید. یکی دیگر ازفستیوال های معروف چیانگ مای، فستیوال فانوس است. فستیوال فانوس، خالق منظره ای فراموش نشدنی در کنار رودخانه پنگ است. در این فستیوال، هزاراننفر گرد هم جمع می شوند؛ فانوس های روشن خود را به آسمان می فرستند و سال خوبی را برای هم آرزو می کنند.

اما بدون شک بهترین فستیوال تایلند و آسیا ، فستیوال آب بازی یا سونگکران است. سونگکران در آغاز سال نو و در سرتاسر تایلند برگزار می شود؛ گویی تمام تایلند به صحنه ای از جنگ آب پاشی تبدیل شده است. مردم برای شستن بدی های پیشین روی هم آب می پاشند و برای سال نو آرزوهای خوب می کنند.

تور تایلند

بررسی تور

5.00 بر اساس 1 بررسی
24 فوریه 2019

تور تركيبي تايلند پوكت پاتايا با يه ليدر انجام ميشه يا هر شهر يه ليدر جدا داره؟ليدر خانم هست يا مرد؟

24 فوریه 2019

کل تور از ابتدا تا انتها با یه لیدر انجام میشه معمولا تورهای خارجی لیدر مرد و زن با هم همراهیتون میکنن

ارسال یک نقد و بررسی

امتیاز